Porsche Panamera
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid Platinum Edition Chrono SportDesign Pakket | Panoramadak | Head-Up | BOSE | Stoelventiltie/Verwarming
Direct kopen, basisprijs: € 74.895,-
Direct kopen, basisprijs
€ 74.895,-
LEASEPRIJS: € 1.234,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 14.979,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Panamera |
|---|---|
| Uitvoering: | Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid Platinum Edition Chrono SportDesign Pakket | Panoramadak | Head-Up | BOSE | Stoelventiltie/Verwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 november 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 89.270 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.234,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 74.895,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-009-NX |
| Motorinhoud: | 2.894 cc |
| Vermogen: | 243 kw / 331 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 2.200 kg |
| Wielbasis: | 295 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.810 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 20''
- Panoramadak
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- Kleur zwart
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Open dak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Comfortstoel(en)
- comfortstoelen achter
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Matrix led koplampen
- stuur verwarmd
- Veiligheids-pakket-2
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- launch control
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- sluitbekrachtiging
- stopwatch
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking